2021. dec. 1.

PÁLYAVÁLASZTÁSI TÁJÉKOZTATÓ

A Zala Megyei Kormányhivatal a megye szakképzési és köznevelési szervezeteivel együttműködve az idei évben ismét megszervezi Pályaválasztási Kiállítás és Szakmabemutató rendezvénysorozatát, mely a vírus okozta nehézségekhez alkalmazkodva ezúttal átkerül az online térbe.

PÁLYAVÁLASZTÁSI TÁJÉKOZTATÓ

A Zala megyében tanuló 7-8. osztályos - pályaválasztás előtt álló - általános iskolás diákok, szüleik, valamint pedagógusaik a KRÉTA rendszeren; a külön erre acélra létrehozott weboldalon, Facebookon, illetve YouTube csatornán keresztül juthatnak információkhoz. Az említett felületeken amellett, hogy bemutatkoznak a megye szakképzést folytató középfokú oktatási intézményei, a jelentkezők - döntésük megkönnyítése érdekében - hasznos tanácsokat és tippeket is kaphatnak. A program ideje alatt a Zala Megyei Kormányhivatal több nyereményjátékot és fotópályázatot is indít a pályaválasztáshoz kapcsolódóan.

További információt az alábbi elérhetőségeken tekinthetnek meg:

Honlap:

Nyereményjáték: