Egyéb foglalkozások

• Alapkompetencia fejlesztő kiscsoportos foglalkozások
    • Alapkompetencia fejlesztést végzünk (szövegértés, matematika és idegennyelvi kompetencia területeken) a 9 – 10. Évfolyamon kiscsoportos foglalkozásokok keretében.

• SNI-s foglalkozások
    • Az SNI-s tanulók számára heti 2 órában fejlesztő foglalkozásokat tartunk.
  • Tehetséggondozás
    • Iskolánkban a tehetséggondozás elsősorban a versenyfelkészítés és versenyeztetés területein valósul meg: Országos szakmai tanulmányi versenyekre történő felkészítés. Megyei közismereti versenyekre történő felkészítés. Diákolimpia versenyeire történő felkészítés.
  • Szakkörök
    • A tanulók érdeklődésének megfelelően szakköri foglalkozásokat szervezünk. Jelenleg a faesztergályozás illetve a rajz szakkör működik iskolánkban.
  • Énekkar
    • A pedagógia ágazatban kiemelt szerepe van az ének-zenei nevelésnek. Az ágazatban tanuló diákjaink heti egy  alkalommal énekkari foglalkozáson vesznek részt, és szerepléseikkel, fellépéseikkel színesítik iskolai és iskolán kívüli rendezvényeinket.